Loga UE

Aktualności

pon, 30/03/20

Aktualny Postęp Robót

sob, 28/03/20

Wstrzymanie Robót związanych z odkryciami archeologicznymi

/ Podwykonawcy

ZESTAWIENIE ZATWIERDZONYCH PODWYKONAWCÓW ORAZ ZGŁOSZONYCH USŁUGODAWCÓW I DOSTAWCÓW

USŁUGODAWCY:

 

1

Transprojekt Gdanski Sp. z o.o. , 
ul. Zabytkowa 2, 80-253 Gdańsk

U

Kompleksowe wykonanie dokumentacji projektowej

2

Geopartner Inżynieria Sp. z o.o., ul. Rakoczego 31, 80-171 Gdańsk

DU

Mapa do celów projektowych i dokumentacja geodezyjna na potrzeby decyzji ZRID

3

INGEO Sp. z o.o., ul. Kopernika 78, 81-456 Gdynia

DU

Wykonanie projektu robót i badań geologicznych, opracowanie dokumentacji geologiczno-inżynierskiej

4

SPIE ELBUD GDAŃSK S.A. , ul. Marynarki Polskiej 87, 80-557 Gdańsk

DU

Wykonanie projektu przebudowy linii 2x400kV

5

TOP PROJEKT Krzysztof Topolewicz

U

Wykonanie dokumentacji projektowych obiektu ES-60 (S-6)

6

PHU Michał Mejer, ul. Marii Konopnickiej 7, 83-322 Klukowa Huta

U

Transport materiałów

PHU Michał Mejer, ul. Marii Konopnickiej 7, 83-322 Klukowa Huta

U

Obsługa placu składowego - hałdowanie

7

GT PROJEKT Sp. z o.o. & c.o., spółka komandytowa, ul. Parkowa 4, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne

U

Wykonywanie badań, opinii geotechnicznych, projektów koncepcyjnych oraz technologicznych na potrzeby Inwestycji

8

V2B POLAND Maciej Krajewski, ul. Gen. Józefa Sowińskiego 21, 40-018 Katowice

U

Inwentaryzacja terenu budowy oraz nieruchomości przylegających

9

KA-RO sp. z o.o., ul. Myśliborska 98E/149, 03-185 Warszawa

U

Świadczenie usług obsługi geodezyjnej Inwestycji

10

GARDA sp. z o.o., ul. Plac Kaszubski 15/3, 81-350 Gdynia

U

Świadczenie usługi ochrony terenu budowy

11

PRZESIEWANIE.EU Marzena Bieszke, ul. Oliwska 95, 84-208 Kielno

U

Świadczenie usług w zakresie wycinki drzew i krzewów oraz utylizacji karpin

12

Baukrane Budownictwo sp. z o.o. sp. k., ul. Jana Keplera 36, 80-299 Gdańsk

U

Świadczenie usług żurawiami wieżowymi

13

KO-ECO Andrzej Kozaczyk, Al. Lipowa 36, 64-920 Piła

U

Nadzór przyrodniczy

14

Firma Usługowa TRANS-WYKOP Tadeusz Kuchta, ul. Jana Kochanowskiego 24, 83-330, Żukowo

U

Transport materiałów

15

PUT ARWIT Arkadiusz Wicki, ul. Generała Sikorskiego 3, 84-242 Luzino

U

Usługi przewozowe

16

KS-TRANS Krystian Szycman, ul. Macierzankowa 4, 80-177 Gdańsk

U

Przewóz drogowy towarów

17

HASPE Rudo, Brzozowski sp. jawna, ul. Czesława Niemena 4/6, 81-603

U

Usługi w zakresie kontroli BHP oraz ochrony środowiska

18

TOM-KOP Tomasz Ustowski, ul. Brzozowa 1, 80-287 Banino

U

Usługi sprzętowe

19

Usługi Transportowe TECH-TRANS Andrzej Koszelak, ul. Brzozowa 3, 84-207 Koleczkowo

U

Usługi sprzętowe

20

DRACO Jakub Jaruga, ul. Raduńska 3, 83-010 Straszyn

U

Transport materiałów

21

K.B.K. Koparki Usługi Ziemne Krzysztof Bednarczyk,

83-115 Tczew, ul. Szkolna 4a

U

Usługi sprzętowe

22

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Piotr Godek,

26-021 Daleszyce, pl. Staszica 23

U

Usługi transportowe

23

WETSON Marcin Mokrzycki

80-462 Gdańsk, ul. Janusza Meissnera 6E lok. 1

U

Usługi sprzętowe

24

Firma Usługowo-Handlowa Krzysztof Cyrzan

83-404 Nowa Karczma, Skrzydłowo 9 lok. 1

U

Usługi sprzętowe

25

Firma Usługowo-Handlowa Patryk Wyżlic

14-200 Iława, Frednowy 27

U

Usługi sprzętowe

26

DRACO Jakub Jaruga, ul. Raduńska 3, 83-010 Straszyn

U

Usługi sprzętowe

27

Usługi Ziemne I Budowlane Janina Michalska, 83-322 Stężyca, Klukowa Huta, ul. Konopnickiej 8

U

Usługi sprzętowe

28

SZLESZ-MAR Usługi transportowe Marcin Szleszyński

05-220 Zielonka, ul. Kujawska 24

U

Usługi pompowania mieszanek betonowych

29

PHU EURO-TRANS Sp. z o.o.

02-677 Warszawa, ul. Tasmowa 3

 

DU

Usługi transportowe

30

GEOSET s.c. A.Kuzora, A.Kryczałło, P.Kozak

80-282 Gdańsk, ul. Dolne Migowo 16E

 

U

Usługi geotechniczne

31

Ramirent SA

71-066 Szczecin, ul. Świerczewska 3

 

U

Najem sprzętu drobnego

32

Atut Rental Sp. z o.o.

04-687 Warszawa, ul. Lucerny 1

 

U

Najem sprzętu drobnego, usługa serwisowa sprzętów własnych

 

33

PUH JAR Joanna Jurszyńska,

14-500 Braniewo, ul. Wileńska 6

U

Wykonywanie drobnych robot na Kontrakcie

PODWYKONAWCY ROBÓT: 

1

DUORS Sp. z o.o., ul. Podwale Grodzkie 5, 80-895 Gdańsk

P

Wykonanie szczegółowej koncepcji, projektu i budowa systemu zarządzania ruchem na odcinku Inwestycji

2

SPIE ELBUD GDAŃSK S.A. , ul. Marynarki Polskiej 87, 80-557 Gdańsk

P

Przebudowa linii 2x400kV relacji Żarnowiec-Gdańsk 1-Gdańsk Błonia na skrzyżowaniu z projektowaną drogą S6 odcinek Luzino-Szemud w przęsłach 61-62, 65-67 oraz 78-80

3

RICHERT Katarzyna Richert, ul. Sandomierska 13/2, 80-042 Gdańsk

P

Wykonanie robót rozbiórkowych

4

Usługi Ogólnobudowlane VOL-BUD Piotr Kuźmiński, ul. Brzozówka 8, 82-410 Stary Targ

 

P

Wykonanie robót mostowych na obiektach WS-54, MS-55 oraz WD-55a

 

5

DREWA-HYDROINSTAL sp. z o.o., ul. Chłopska 20, 84-239 Bolszewo

 

P

Wykonanie kanalizacji deszczowej oraz demontaż kanalizacji sanitarnej

6

V2R INVEST SP. Z O.O., ul. Bydgoska 40 Żołędowo, 86-021 Osielsko

 

P

Wykonanie obiektów mostowych WD-57, PZMz-58, WD-59, WD-62, ES-64, WD-65

7

PUH EL PROFESSIONAL Mariusz Maszota, ul. Modrzewiowa 4a/26, 87-074 Gdynia

P

Wykonanie robót elekroenergetycznych

P

Przebudowa sieci telekomunikacyjnych oraz budowa kanału technologicznego

8

Usługi Budowlane Władysław Szul, ul. Stare Miasto 41, 82-450 Stary Dzierzgoń

P

Wykonanie prac zbrojarskich dla obiektów inżynierskich WS-54, MS-55 oraz WD-55a

9

PRO-INVEST Przemysław Lademann, ul.Włoska 2/2, 84-239 Bolszewo

P

Wykonanie przebudowy sieci wodociągowej na odcinku Inwestcji

10

P2P sp. z o.o., 38-315 Ujście Gorlickie 135

P

Wykonanie robót budowlanych na potrzeby obiektu ES60

11

AGROMEL Przedsiębiorstwo Robót Agromelioracyjnych i Hydrotechnicznych sp. z o.o.,

83-000 Pruszcz Gdański, ul. Nowowiejska 33

P

Wykonanie robót budowlanych w zakresie budowy przepustów oraz robót melioracyjnych

12

TOM-KOP Tomasz Ustowski

80-297 Banino, ul. Brzozowa 1

P

Wykonanie robót budowlanych na obiekcie ES60

13

VSL Polska sp. z. o.o.

02-390 Warszawa, ul. Grójecka 208

P

Sprężenie konstrukcji obiektu ES60

14

Knoechelmann Polska Stabliziacja Gruntowa sp. z o.o.

P

Wykonanie robót nawierzchniowych oraz ulepszenie podłoża

 

15

P.U.B. T-Tel Tomasz Wieczorek

DP

Rozbiórka elementów azbestowych

16

WJ GROUNDWATER sp. z o.o.

P

Badania hydrogeologiczne oraz odwodnienie doliny Bolszewki wraz z Projektem Wykonawczym tego odwodnienia

 

17

PPI CHROBOK S.A

P

Pogrążanie grodzic stalowych

 DOSTAWCY: 

 

1

MIBAU POLSKA Sp, z o.o. , ul. Pokładowa 7, 80-561 Gdańsk

D

Dostawa kruszyw

MIBAU POLSKA Sp, z o.o. , ul. Pokładowa 7, 80-561 Gdańsk

D

Dostawa kruszyw

MIBAU POLSKA Sp, z o.o. , ul. Pokładowa 7, 80-561 Gdańsk

D

Dostawa kruszyw

2

LAFARGE CEMENT S.A., ul. Warszawska 110, 28-366 Małogoszcz

D

Dostawa cementu

3

RETTENMAIER POLSKA SP. Z O.O., ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.7B, 02-366 Warszawa

D

Dostawa VIATOP PREMIUM

4

Lafarge Kruszywa i Beton S.A., ul. Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa

D

Dostawa mączki wapiennej

5

Continental Road sp. j. K. Majewski, K. Majewska, ul. Zagórze 2, 61-112 Poznań

D

Dostawa spoiwa hydrotechnicznego

6

COMFORT S.A., Rakowice Małe 17, 59-600 Lwówek Śląski

D

Dostawa prefabrykatów belek mostowych

7

Thyssenkrupp Materials Poland S.A., ul. Grudziądzka 159, 87-100 Toruń

D

Dostawa stali zbrojeniowej

8

POLOCHEM Wojciech Misiurny, ul. Dekabrystów 3, 44-100 Gliwice

D

Dostawa WETFIX

9

Przedsiębiorstwo wielobranżowe Marek Mackiewicz, Al. J. Piłsudzkiego 40, 18-400 Łomża

D

Sprzedaż kruszyw do produkcji mieszanek betonowych

11

ARKA BUD Sp. z o.o., ul. Łąkowa 1 Dąbrówka 84-242 Luzino

D

Dostawa mieszanki suchosianej 0/4 na potrzeby wymiany gruntów

12

Soleco Pro sp. z o.o. sp. k., ul. Zawiła 57, 30-390 Kraków

D

Dostawa rur GRP

13

KBMS sp. z o.o.

01-204 Reda, ul. Spokojna 44

D

Dostawa piasku suchosianego

14

RUBEN

83-342 Kamienica Królewska, ul. Królewska 34

D

Dostawa cementu

15

BASF POLSKA sp. z o.o.

02-305 Warszawa, Al. Jerozolimskie 142b

DD

Dostawa domieszek i dodatków do betonu

16

Eksploatacja Kruszywa Naturalnego Jan Formela

84-217 Szemud, ul. Bursztynowa 2

D

Dostawa kruszywa

17

Korporacja  Budowlana Michał Szczepankowski

01-204 Reda, ul. Spokojna 44

D

Dostawa piasku suchosianego

18

PLASTIMEX sp. z o.o.

84-217 Szemud, ul. Busztynowa 4

D

Dostawa rur PP SN12

19

BASF POLSKA sp. z o.o.

02-305 Warszawa, Al. Jerozolimskich 142b

D

Dostawa domieszek i dodatków do betonów

P-PODWYKONAWCA ROBÓT

U-USŁUGODAWCA

D-DOSTAWCA

DP-DALSZY PODWYKONAWCA

DU-DALSZY USŁUGODAWCA

DD-DALSZY DOSTAWCA

/ ZAMAWIAJĄCY
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Gdańsku
www.gddkia.gov.pl
/ KONSULTANT
ZBM Spółka Akcyjna
Warszawa
www.zbm.com.pl
Budimex
/ WYKONAWCA
Budimex S.A.
Warszawa
www.budimex.pl
Script logo