Loga UE

Aktualności

śro, 22/01/20

Aktualny Postęp Robót

czw, 16/01/20

Wstrzymanie Robót związanych z odkryciami archeologicznymi

/ Podwykonawcy

ZESTAWIENIE ZATWIERDZONYCH PODWYKONAWCÓW ORAZ ZGŁOSZONYCH USŁUGODAWCÓW I DOSTAWCÓW

USŁUGODAWCY:

1

Transprojekt Gdanski Sp. z o.o. , 
ul. Zabytkowa 2, 80-253 Gdańsk

U

Kompleksowe wykonanie dokumentacji projektowej

 

2

Geopartner Inżynieria Sp. z o.o., ul. Rakoczego 31, 80-171 Gdańsk

DU

Mapa do celów projektowych i dokumentacja geodezyjna na potrzeby decyzji ZRID

 

3

INGEO Sp. z o.o., ul. Kopernika 78, 81-456 Gdynia

DU

Wykonanie projektu robót i badań geologicznych, opracowanie dokumentacji geologiczno-inżynierskiej

 

4

SPIE ELBUD GDAŃSK S.A. , ul. Marynarki Polskiej 87, 80-557 Gdańsk

DU

Wykonanie projektu przebudowy linii 2x400kV

 
 
 
 

5

TOP PROJEKT Krzysztof Topolewicz

U

Wykonanie dokumentacji projektowych obiektu ES-60 (S-6)

 

6

PHU Michał Mejer, ul. Marii Konopnickiej 7, 83-322 Klukowa Huta

U

Transport materiałów

 

7

PHU Michał Mejer, ul. Marii Konopnickiej 7, 83-322 Klukowa Huta

U

Obsługa placu składowego - hałdowanie

 

8

GT PROJEKT Sp. z o.o. & c.o., spółka komandytowa, ul. Parkowa 4, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne

U

Wykonywanie badań, opinii geotechnicznych, projektów koncepcyjnych oraz technologicznych na potrzeby Inwestycji

 

9

V2B POLAND Maciej Krajewski, ul. Gen. Józefa Sowińskiego 21, 40-018 Katowice

U

Inwentaryzacja terenu budowy oraz nieruchomości przylegających

 

10

KA-RO sp. z o.o., ul. Myśliborska 98E/149, 03-185 Warszawa

U

Świadczenie usług obsługi geodezyjnej Inwestycji

 

11

GARDA sp. z o.o., ul. Plac Kaszubski 15/3, 81-350 Gdynia

U

Świadczenie usługi ochrony terenu budowy

 

12

PRZESIEWANIE.EU Marzena Bieszke, ul. Oliwska 95, 84-208 Kielno

U

Świadczenie usług w zakresie wycinki drzew i krzewów oraz utylizacji karpin

 

13

Baukrane Budownictwo sp. z o.o. sp. k., ul. Jana Keplera 36, 80-299 Gdańsk

U

Świadczenie usług żurawiami wieżowymi

 

14

KO-ECO Andrzej Kozaczyk, Al. Lipowa 36, 64-920 Piła

U

Nadzór przyrodniczy

 

15

Firma Usługowa TRANS-WYKOP Tadeusz Kuchta, ul. Jana Kochanowskiego 24, 83-330, Żukowo

U

Transport materiałów

 

16

PUT ARWIT Arkadiusz Wicki, ul. Generała Sikorskiego 3, 84-242 Luzino

U

Usługi przewozowe

 

17

KS-TRANS Krystian Szycman, ul. Macierzankowa 4, 80-177 Gdańsk

U

Przewóz drogowy towarów

 

18

HASPE Rudo, Brzozowski sp. jawna, ul. Czesława Niemena 4/6, 81-603

U

Usługi w zakresie kontroli BHP oraz ochrony środowiska

 

19

TOM-KOP Tomasz Ustowski, ul. Brzozowa 1, 80-287 Banino

U

Usługi sprzętowe

 

20

Usługi Transportowe TECH-TRANS Andrzej Koszelak, ul. Brzozowa 3, 84-207 Koleczkowo

U

Usługi sprzętowe

 

21

DRACO Jakub Jaruga, ul. Raduńska 3, 83-010 Straszyn

U

Transport materiałów

 

22

K.B.K. Koparki Usługi Ziemne Krzysztof Bednarczyk,

83-115 Tczew, ul. Szkolna 4a

U

Usługi sprzętowe

 

23

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Piotr Goek,

26-021 Daleszyce, pl. Staszica 23

U

Usługi transportowe

 

24

WETSON Marcin Mokrzycki

80-462 Gdańsk, ul. Janusza Meissnera 6E lok. 1

U

Usługi sprzętowe

 

25

Firma Usługowo-Handlowa Krzysztof Cyrzan

83-404 Nowa Karczma, Skrzydłowo 9 lok. 1

U

Usługi sprzętowe

 

26

Firma Usługowo-Handlowa Patryk Wyżlic

14-200 Iława, Frednowy 27

U

Usługi sprzętowe

 

27

PHU Michał Mejer

83-322 Stężyca, Klukowa Huta

U

Usługi sprzętowe

 

PODWYKONAWCY ROBÓT:


1

DUORS Sp. z o.o., ul. Podwale Grodzkie 5, 80-895 Gdańsk

P

Wykonanie szczegółowej koncepcji, projektu i budowa systemu zarządzania ruchem na odcinku Inwestycji

 

2

SPIE ELBUD GDAŃSK S.A. , ul. Marynarki Polskiej 87, 80-557 Gdańsk

P

Przebudowa linii 2x400kV relacji Żarnowiec-Gdańsk 1-Gdańsk Błonia na skrzyżowaniu z projektowaną drogą S6 odcinek Luzino-Szemud w przęsłach 61-62, 65-67 oraz 78-80

 

3

RICHERT Katarzyna Richert, ul. Sandomierska 13/2, 80-042 Gdańsk

P

Wykonanie robót rozbiórkowych

 

4

 

Usługi Ogólnobudowlane VOL-BUD Piotr Kuźmiński, ul. Brzozówka 8, 82-410 Stary Targ

 

P

Wykonanie robót mostowych na obiektach WS-54, MS-55 oraz WD-55a

 

 

5

DREWA-HYDROINSTAL sp. z o.o., ul. Chłopska 20, 84-239 Bolszewo

 

P

Wykonanie kanalizacji deszczowej oraz demontaż kanalizacji sanitarnej

 

6

V2R INVEST SP. Z O.O., ul. Bydgoska 40 Żołędowo, 86-021 Osielsko

 

P

Wykonanie obiektów mostowych WD-57, PZMz-58, WD-59, WD-62, ES-64, WD-65

 

7

PUH EL PROFESSIONAL Mariusz Maszota, ul. Modrzewiowa 4a/26, 87-074 Gdynia

P

Wykonanie robót elekroenergetycznych

 

8

PUH EL PROFESSIONAL Mariusz Maszota, ul. Modrzewiowa 4a/26, 87-074 Gdynia

P

Przebudowa sieci telekomunikacyjnych oraz budowa kanału technologicznego

 

9

Usługi Budowlane Władysław Szul, ul. Stare Miasto 41, 82-450 Stary Dzierzgoń

P

Wykonanie prac zbrojarskich dla obiektów inżynierskich WS-54, MS-55 oraz WD-55a

 

10

PRO-INVEST Przemysław Lademann, ul.Włoska 2/2, 84-239 Bolszewo

P

Wykonanie przebudowy sieci wodociągowej na odcinku Inwestcji

 

11

P2P sp. z o.o., 38-315 Ujście Gorlickie 135

P

Wykonanie robót budowlanych na potrzeby obiektu ES60

 

12

AGROMEL Przedsiębiorstwo Robót Agromelioracyjnych i Hydrotechnicznych sp. z o.o.,

83-000 Pruszcz Gdański, ul. Nowowiejska 33

P

Wykonanie robót budowlanych w zakresie budowy przepustów oraz robót melioracyjnych

 

13

TOM-KOP Tomasz Ustowski

80-297 Banino, ul. Brzozowa 1

P

Wykonanie robót budowlanych na obiekcie ES60

 

DOSTAWCY: 

1

MIBAU POLSKA Sp, z o.o. , ul. Pokładowa 7, 80-561 Gdańsk

D

Dostawa kruszyw

 

2

MIBAU POLSKA Sp, z o.o. , ul. Pokładowa 7, 80-561 Gdańsk

D

Dostawa kruszyw

 

3

MIBAU POLSKA Sp, z o.o. , ul. Pokładowa 7, 80-561 Gdańsk

D

Dostawa kruszyw

 

4

LAFARGE CEMENT S.A., ul. Warszawska 110, 28-366 Małogoszcz

D

Dostawa cementu

 

5

RETTENMAIER POLSKA SP. Z O.O., ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.7B, 02-366 Warszawa

D

Dostawa VIATOP PREMIUM

 

6

Lafarge Kruszywa i Beton S.A., ul. Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa

D

Dostawa mączki wapiennej

 

7

Continental Road sp. j. K. Majewski, K. Majewska, ul. Zagórze 2, 61-112 Poznań

D

Dostawa spoiwa hydrotechnicznego

 

8

COMFORT S.A., Rakowice Małe 17, 59-600 Lwówek Śląski

D

Dostawa prefabrykatów belek mostowych

 

9

Thyssenkrupp Materials Poland S.A., ul. Grudziądzka 159, 87-100 Toruń

D

Dostawa stali zbrojeniowej

 

10

POLOCHEM Wojciech Misiurny, ul. Dekabrystów 3, 44-100 Gliwice

D

Dostawa WETFIX

 

11

LAFARGE CEMENT S.A., ul. Warszawska 110, 28-366 Małogoszcz

D

Dostawa betonu

 

12

Przedsiębiorstwo wielobranżowe Marek Mackiewicz, Al. J. Piłsudzkiego 40, 18-400 Łomża

D

Sprzedaż kruszyw do produkcji mieszanek betonowych

 

13

Lafarge Kruszywa i Beton Sp. z o.o., ul. Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa

D

Zakup kruszyw

 

14

ARKA BUD Sp. z o.o., ul. Łąkowa 1 Dąbrówka 84-242 Luzino

D

Dostawa mieszanki suchosianej 0/4 na potrzeby wymiany gruntów

 

15

Soleco Pro sp. z o.o. sp. k., ul. Zawiła 57, 30-390 Kraków

D

Dostawa rur GRP

 

16

KBMS sp. z o.o.

01-204 Reda, ul. Spokojna 44

D

Dostawa piasku suchosianego

 

17

RUBEN

83-342 Kamienica Królewska, ul. Królewska 34

D

Dostawa cementu

 

18

BASF POLSKA sp. z o.o.

02-305 Warszawa, Al. Jerozolimskie 142b

DD

Dostawa domieszek i dodatków do betonu

 

19

Eksploatacja Kruszywa Naturalnego Jan Formela

84-217 Szemud, ul. Bursztynowa 2

D

Dostawa kruszywa

 

20

Korporacja  Budowlana Michał Szczepankowski

01-204 Reda, ul. Spokojna 44

D

Dostawa piasku suchosianego

 

 

P-PODWYKONAWCA ROBÓT

U-USŁUGODAWCA

D-DOSTAWCA

DP-DALSZY PODWYKONAWCA

DU-DALSZY USŁUGODAWCA

DD-DALSZY DOSTAWCA

/ ZAMAWIAJĄCY
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Gdańsku
www.gddkia.gov.pl
/ KONSULTANT
ZBM Inwestor Zastępczy SA
Warszawa
www.zbm.com.pl
Budimex
/ WYKONAWCA
Budimex S.A.
Warszawa
www.budimex.pl
Script logo